Kuidas kodus koeraga mängimist korraldada?

MänguaegAktiivsuse hoidmine

Kui ilmad lähevad halvemaks, õhutemperatuur langeb ja päevad muutuvad lühemaks, on ka koeraga õues mängimiseks raskem motivatsiooni leida. Sügisel ja talvel kiputakse igapäevaseid jalutuskäike lühendama ja metsas või pargis mängimist üldse ära jätma. Halvast ilmast hoolimata on sinu karvase sõbrakese energiatase sama nagu kevadel või suvel. Kui koer ei saa nii palju liikuda kui tavaliselt, võib tal tekkida frustratsioon ja ta võib hakata kodus asju lõhkuma. Kuidas kodus koeraga mängimist korraldada?

Aeg liikuda

Osad koeratõugud on äärmiselt aktiivsed ja vajavad palju liikumist, et oma tohutuid energiavarusid kulutada. Suuremas majas on üsna lihtne leida kohta, kus koer saaks ringi joosta, aga mida teha väikeses korteris? Kasuta nutikalt ära mööblit ja maiuseid. Toolide, laudade, patjade või taburettide abil saad koerale ise takistusraja teha. Peida maiustusi mööbli vahele ja lase tal neid otsida. Võid teda tema lemmikmänguasja abil motiveerida ka takistusrada läbima.

Toolide, laudade, patjade või taburettide abil saad koerale ise takistusraja teha

Põnev mänguaeg

Maiused võivad mänguajal mitmel moel kasuks tulla. Come and Play sarja mänguasjadesse saab peita maiuseid või kuivtoidu krõbinaid. Koer mängib mänguasjaga ja leiab preemiaks ka maiuseid. Niimoodi saad motiveerida teda uue mänguasjaga mängima ja pakkuda talle ka vajalikku vaimset stimulatsiooni.

Köievedu

Tee mänguaeg kutsika jaoks eriti põnevaks. Pidev rutiin ja kordumine võivad igasuguse toreda tegevuse lõpuks tüütuks ülesandeks muuta. Jälgi kindlasti, et koera mänguaeg oleks mitmekesine, eriti kui ta parasjagu välismaailmast lisastimulatsiooni ei saa. Pideva äratoomismängu asemel võid proovida koeraga veidi „maadelda“. Hoia mänguasja kindlalt käes ja paku seda koerale, et ta üritaks sult seda kätte saada. Kui ta on mänguasja kätte saanud, püüa see temalt tagasi saada. Selliseks mänguks sobib kõige paremini köiejupp – saad mõlemast otsast mugavalt kinni hoida ja köievedu mängida.

Jälgi kindlasti, et koera mänguaeg oleks mitmekesine, eriti kui ta parasjagu välismaailmast lisastimulatsiooni ei saa..

Soovitused kodus lõbutsemiseks:

Rep, L | Koera köie mänguasi

Vastupidav kahekordse sõlmega köie mänguasi, mis talub karmimat mängu
play
Mänguaeg
2_sizes
2 suurust
Vaata järgi

Boll, L | Põrkav kummipall

100% looduslikust kummist pall koerale, suurepärane viskamiseks ja püüdmiseks.
natural_rubber
Naturaalne Kautšuk
2_sizes
2 suurust
Vaata järgi

Võib-olla mängite peitust?

Koeraga saad peitust mängida kahte moodi. Esimeses versioonis lase koeral tema lemmikmänguasja otsida. Anna talle käsklus „paigal!“ või palu kellelgi teda hoida. Näita talle mänguasja ja teeskle, et peidad selle toas kuhugi. Kui oled hea koha leidnud, anna talle käsklus „otsi!“. Teises versioonis hakkab koer sind otsima. Kõigepealt anna talle käsklus „paigal!“ ja lahku toast. Leia hea peidukoht ja lase koeral end leida ilma talle vihjeid andmata. Ära hõika teda, ära tee mingeid hääli. Kui koer sind leiab, rõõmusta selle üle ja paku talle maiust.

Pea meeles, et koeraga mängimine aitab tugevdada teievahelist sidet. Ära unusta temaga iga päev mängida. See võimaldab koeral liikuda ja pakub talle ka vajalikku vaimset stimulatsiooni. Ka kodust lahkumata pead leidma lõbusaid ja loomingulisi viise, kuidas koeraga toredalt aega veeta.

Muud toredad tooted tubaseks kasutamiseks:

Näpunäide

5,95 €

Blanket, XL | Pehme tekk maksimaalse plüüsi ja mugavuse tagamiseks

Valmistatud kergest ja hingavast fliismaterjalist

12,95 €

Boll, S | Põrkav kummipall

Suurepärane pikaajalisteks viskamismängudeks

4,95 €

Bowl, L | Vastupidav roostevabast terasest lemmiklooma kauss

Ideaalne kauss ka kõigi teie lemmiklooma söökide ja vee jaoks

8,95 €

Clicker, 1 pc | Koerte koolitusmeetodi abivahend

Aitab kiiremini õpetada koerale soovitud käitumist

3,95 €

Frisbee, 1 tk | Lendav taldrik mänguasi koerale

Sobib suurepäraselt toomis- ja viskemängudeks

3,95 €

Kägel, S | Kummist lemmikloomade mänguasi Bowling

Eripärane disain võimaldab lihtsat viskamist ja põrkamist

4,95 €

Kokkupandav kauss, suur | Lemmikloomakauss toidu ja vee jaoks

Suurepärane reisimiseks, jalutuskäikudeks ja lemmikloomaüritusteks

4,95 €

Paus, black L | Ristkülikukujuline hubane voodi suurtele lemmikloomadele

Äärise toega ja pehme magamisasemega mugavaks uinakuks

42,95 €

Rep Boll, 1 pc | Köiega mänguasi sõlmitud kuuliga

Suurepärane interaktiivseks mängimiseks, viskamiseks ja tõmbamiseks

2,95 €

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.