Kas pole kindel, mida vajate?

Leidke oma lemmikloomale ideaalne roog või küsige nõu kohalikult tarnijalt.

Võta meiega ühendus

Millised on konservi eelised kuivtoidu ees?

Hea konserv on sinu neljajalgse sõbra jaoks terviklik, tasakaalustatud ja maitsev toit. See sobib suurepäraselt ka nõudlikule koerale – meeldiv aroom ja tekstuur võidavad isegi Prantsuse buldogi poolehoiu. Kui otsustad oma koerale konservi anda, kontrolli kindlasti regulaarselt tema suuhügieeni. Konservi tekstuur on väga pehme ja ei aita mehaaniliselt hambaid puhastada nagu kuivtoit. Konserv ei ole nii ökonoomne kui kuivtoit – et koer saaks päevas piisavalt energiat, tuleb konservi anda suuremas koguses kui kuivtoitu. Kui sinu koer ei ole harjunud sööma suuri toidukoguseid, jaga päevane kogus mitmeks väiksemaks portsjoniks ja anna toitu sagedamini. Konserv sobib suurepäraselt väiksema lõua ja hammastega koertele – nii väikestele tõugudele kui ka küpsemas eas koertele, kellel võivad vanusega hambaprobleemid tekkida.

Kuidas valida õige koerakonserv?

Konservi valimisel lähtu mõnest lihtsast reeglist. Konserv peab sobima nii sinu lemmiku vanuse kui ka suurusega. Ka looma aktiivsustase on siin tähtis – vähem liikuvale koerale vali madala rasvasisaldusega konserv. Koera isiklikud eelistused on samuti olulised. Sinu neljajalgsel sõbral kujunevad kindlasti välja oma lemmikmaitsed, nii et vali toit selle põhjal, milline valguallikas talle kõige rohkem maitseb. Konserve on saadaval mitme tekstuuriga – Husse pakub nii siidiseid pasteete kui ka maitsvaid lihatükikesi kastmes. Leiad kindlasti toidu, mida sinu lemmik naudib.

Kuidas toitu serveerida ja säilitada?

Konservi ei ole nii mugav säilitada kui kuivtoitu. Ka kõige kvaliteetsem konserv rikneb pärast avamist palju kiiremini kui kuivtoit. Pea meeles, et avatud konservi tuleks kindlasti hoida külmkapis ja tarbida ära kahe päeva jooksul. Pööra kindlasti tähelepanu ka sellele, kui palju toitu koera kausis on. Konserv ei tohiks kaussi jääda kauemaks kui pooleks tunniks, eriti just soojema ilmaga. Toatemperatuuril hakkab konserv üsna kiiresti ebameeldivalt lõhnama ja see ei pruugi koerale meeldida. Kui kausi põhja jääb toidujäänuseid, võivad need järgmiste toitude maitset mõjutada, nii et pese toidukaussi pärast igat söögikorda.

Kuidas koera konserviga harjutada?

Kui sinu koer on seni enamasti kuivtoitu söönud, võib ta uue toidu suhtes skeptiline olla. Konserv on uus kogemus, millega ta peab harjuma. Sellel on teistsugune lõhn ja teistsugune tekstuur. Seega ära kunagi vaheta oma koera toitu järsult. Kõik muudatused tuleks teha tasapisi, andes loomale võimaluse nendega rahulikult harjuda. See on tema tervise ja heaolu seisukohast väga oluline. Looma seedesüsteem vajab uue toidu koostisega kohanemiseks aega, et vältida seedeprobleeme. Toidu järsk muutmine võib põhjustada seedehäireid, oksendamist, kõhulahtisust või kõhukinnisust.

Maitsev ja tervislik toit sinu koerale

Husse konservid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga koostisosadest. Maitsvad lihatükikesed ja pasteedid ei sisalda kunstlike värv- ega maitseaineid. Kuna kasutame ainult parima kvaliteediga koostisosi, maitsevad meie konservid ka kõige nõudlikumale lemmikloomale. Husse konservid sisaldavad rohkelt valku ja piisavalt vitamiine ning on väga hästi seeditavad, nii et need on sinu lemmikule ideaalne valik. Husse konservide valikust leiab sobivad toidud nii kutsikate, täiskasvanud kui ka küpses eas koerte vajaduste täitmiseks. Pea meeles, et iga koera vajadused ja soovid on erinevad, nii et vali just enda lemmiku elustiiliga sobiv toit. Soovid koerale uut toitu tutvustada? Tee seda tasapisi ja sega uut toidu vana toidu sisse – niimoodi oma koera seedesüsteemil aega uue toiduga kohaneda ja vältida seedeprobleeme.

Rootsi kvaliteet teie lemmikloomadeles

1987
Alates 1987. aastast pakub Husse kvaliteetseid tooteid koertele ja kassidele kogu Euroopas tasuta koju.
50+
Husse tooted on saadaval enam kui 50 riigis üle maailma.
1000+
Üle 1000 frantsiisivõtja, kes nõustavad ja pakuvad tooteid teie uksele.

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.