Koju saabus kutsikas – hea algus Hussega

Oled langetanud tähtsa otsuse ja võtnud endale koju karvase sõbra. Nüüd algab sinu kutsika elu kõige olulisem etapp.

Esimesel eluaastal vajab ta erilist tähelepanu, et olla järgnevatel aastatel heas tervises ja füüsilises vormis. Korralik dresseerimine, hoolitsus ja tervislik toit on head investeeringud sinu koera tulevikku ning tasuvad end toreda ja hästi käituva koera näol kindlasti ära.

Soovitused kutsikatele (mida kutsikad armastavad):

Valp Plus | Gluteenivaba kuivtoit tundliku seedesüsteemiga kutsikate ja emakoerte jaoks

Valp Plus on nisuvaba retsept, mida soovitatakse tundliku seedesüsteemiga ja/või gluteenitalumatusega kutsikatele. Sisaldab rohkelt taimseid kiude nagu tselluloos ja psüllium, mis stimuleerivad soolestiku motoorikat ja tervist. Sisaldab klinoptiloliiti, mineraali, mis toetab väljaheite konsistentsi ja aitab kaasa optimaalsele seedimisele.
flora_stimuli
Seedimise / Soolefloora Stimuleerimine
wheat_gluten_free
Nisuvaba Retsept
Tõu suurus: Kõik Tõud
Valk: 29.0% (80% loomset valku kogu valgusisalduses)
Rasvasisaldus: 18.0%
Vaata järgi

Sensitive Valp Digest | Gluteenivaba kuivtoit kutsikatele, kellel on seedimise tundlikkus

Valp Digest põhineb lambalihal kui peamisel valguallikal ja on gluteenivaba retsept tundliku seedesüsteemiga ja/või gluteenitalumatusega kutsikatele. Sisaldab klinoptiloliiti, mineraali, mis toetab väljaheite konsistentsi ja aitab kaasa optimaalsele seedimisele.
flora_stimuli
Seedimise / Soolefloora Stimuleerimine
gluten_free
Gluteenivaba Retsept
Tõu suurus: Kõik Tõud
Valk: 26.0% (75% loomset valku kogu valgusisalduses)
Rasvasisaldus: 15.0%
Vaata järgi

Valp Mini | Tasakaalustatud toitumine väikeste tõugude kutsikatele ja emakoertele

Valp Mini on retsept kõrge energiasisaldusega ja väiksema krõbina suurusega, mis on kohandatud väikeste ja mini-tõugude kutsikate lõugadele. Sisaldab kliinoptiloliiti, mineraali, mis toetab väljaheite konsistentsi ja aitab kaasa optimaalsele seedimisele.
flora_stimuli
Seedimise / Soolefloora Stimuleerimine
energy_plus
Energia+
Tõu suurus: Väikesed Tõud
Valk: 32.0% (84% loomset valku kogu valgusisalduses)
Rasvasisaldus: 20.5%
Vaata järgi

Valp Maxi | Tasakaalustatud toitumine suurte tõugude kutsikate ja emakoerte jaoks

Valp Maxi sisaldab glükoosamiini, et toetada kutsika liigeste ja luude tervet kasvu, kusjuures suurem killu suurus on kohandatud suurte ja hiiglaslike tõugude kutsikate lõualuude jaoks.
flora_stimuli
Seedimise / Soolefloora Stimuleerimine
mobility
Liikuvus
Tõu suurus: Suured Tõud
Valk: 29.0% (81% loomset valku kogu valgusisalduses)
Rasvasisaldus: 18.0%
Vaata järgi

Esimene päev uues kodus

Enne uue kutsika koju toomist sea kõik talle vajalik valmis, et sul ei tuleks ette mingeid üllatusi. Räägi kõigile pereliikmetele, eriti just lastele, et koer vajab uue keskkonnaga harjumiseks aega. Esimene päev uues kodus on kutsikale suhteliselt stressirohke, nii et anna talle aega uue olukorraga kohanemiseks. Lase tal veidi omaette olla, enne kui tutvustad talle tema uusi pereliikmeid või sõpru – seda võiks teha alles siis, kui ta tunneb end kodus täiesti mugavalt.
Rohkem teavet:

Kutsikale vajalik varustus

Sea oma uuele pereliikmele vajalikud asjad valmis. Hangi talle pesa, toidukausid ja mänguasjad. Näita talle, kus on tema magamiskoht, kus toit ja vesi ning milliseid asju ta võib mänguajal kasutada. Husse pakub kõike kutsikale vajalikku, sealhulgas Valp sarja kuivtoitu, toidukausse, pesasid, mänguasju, harju, šampoone ja kandekotte.
Rohkem teavet:

Kutsika arendamine

Kutsikas areneb nii füüsiliselt kui ka vaimselt väga dünaamiliselt. Korralik dresseerimine tugevdab teie suhet ja annab sinu lemmikule kindlustunde. Varases eas õppimine on vajalik, et koer saaks ära õppida vajalikud käsud ja osata kodus teiste pereliikmete ja loomadega kenasti käituda.
Rohkem teavet:

Tervis ja hooldamine

Harjuta kutsikat koduse tervisekontrolliga ehk hammaste, käppade, küünte ja kõrvade kontrollimisega. Nii tunneb ta end täiskasvanuna mugavamalt, kui tema hügieeni või tervist kontrollid. Jälgi, et tema nina oleks kergelt niiske, silmad ja silmanurgad puhtad ning pisaravabad. Umbes 4-kuuselt hakkavad kutsika piimahambad välja kukkuma. Sellel ajal kontrolli kindlasti tema hambaid. Jäävhambad peaksid olema läikivad ja valged ning igemed roosad ja igemeääred ei tohi punetada. Kõrvade kontrollimine on väga tähtis, eriti just rippuvate kõrvadega tõugude puhul. Kõrvakanal peab olema kuiv. Hoia silm peal ka oma lemmiku kaalul ja kehatemperatuuril, et märgata normist kõrvalekaldeid esimesel võimalusel.
Rohkem teavet:

Parim valik kutsikatele:

Valp Plus, 7 kg | Täisväärtuslik toitumine psülliumi ja köögiviljakiududega sileda seedimise tagamiseks

Väärtuslikud vitamiinid, mineraalid ja antioksüdandid tervisliku immuunsüsteemi jaoks

37,95 €

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.