Meie hoolime sinu lemmikloomast igas toidu tootmise etapis

Soovime tagada, et kõik lemmikloomad saaksid elada tervislikult. Lähtume kõigis oma tegevustes meie visioonist.

Maailmakuulus kvaliteet, kohalik teenindus

Pereettevõte, mis toetab kohalikke loomade varjupaiku ja üritusi

Husse sai alguse 1987. aastal Stockholmis, kui Tom Eliasson nägi, et lemmikloomatoidu kojutoomise teenusel võiks olla suur potentsiaal. Läks aega ja vaeva, kuid juba paar aastat hiljem hakkas Husse laienema ka teistesse Euroopa riikidesse. Praegu on Husse Euroopas juhtiv ettevõte, kes lemmikloomatoitu koju toob. Husse on esindatud enam kui 50 riigis üle maailma ning tegutseb endiselt pereettevõttena, kus asutaja pojad Petter ja Tim töötavad kõrvuti oma isaga. Kõik, mida me teeme, tuleb armastusest loomade vastu. Husse tarnijad ja frantsiisivõtjad toetavad loomade varjupaiku ning osalevad messidel ja üritustel, et edendada loomade tervislikku eluviisi.

Rootsi traditsioonid, jätkusuutlikkus ja kvaliteetsed tooted

Meie äri alustala on kvaliteetne toode. Husse pakub koertele, kassidele ja hobustele üle 300 kvaliteetse toote. Meie toidud on välja töötatud traditsiooniliste Skandinaavia retseptide alusel ja valmistatud hoolikalt valitud koostisosadest. Husse tootmisüksustes toimub pidev veterinaarkontroll, et saaksime klientidele pakkuda ainult parimat. Meie lemmikloomade uurimiskeskuses läbi viidavate uuringute käigus ei ohusta me ühtegi looma, sest toetame loomasõbralikku poliitikat. Kuna Husse tooteid ei müüda kauplustes, saavad kliendid neid hankida ainult kohalike edasimüüjatega ühendust võttes. Kuna tarnime tooteid otse tehasest, saame pakkuda kvaliteetseid tooteid hea hinnaga.

Toitumisalane nõustamine ja personaalne teenindus

Kvaliteetse tootega kaasneb kvaliteetne teenindus. Kõik, mida me teeme, tuleb armastusest loomade vastu. Meie meeskond on siin, et pakkuda teie lemmikloomale ainulaadseid nõuandeid, tagades nende õitsengu igal sammul. Liituge meiega ja hoolitseme teie lemmiku tervise ja õnne eest.

Võta meiega ühendust

Husse ajalugu

Husse alustas Stockholmis

1987

Husse käivitas oma esimese tootesarja

1993

Messil France Expo käivitati Husse frantsiisisüsteem

1997

Husse laseb müüki Super Premium sarja

2002

Husse kliendibaasis on 100 000 klienti

2003

Husse frantsiisisüsteem jõuab 30 riiki

2007

Esimene frantsiisivõtja väljaspool Euroopat

2012

Husse alustab tegevust USAs

2014

Husse laseb müüki hobustele mõeldud tootesarja

2016

Husse tähistab 30. aastapäeva (50+ riiki, 2000+ frantsiisivõtjat ja edasimüüjat)

2017

Husse Eesti

Tutvustame Husse Eestit, turul värsket nägu, millel on rikkalik kogemus lemmikloomatoidu vallas aastast 1987. Vaatamata meie uustulnuka staatusele on meie pühendumus kvaliteedile ja klientide rahulolule järeleandmatu. Liituge meiega muutlikul teekonnal lemmikloomatoidu turu ümberkujundamiseks.

Tere, Husse Eesti!

Husse Eesti toimetab sinu tellitud lemmikloomatoidu otse sulle koju. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes. Võta meiega ühendust ja saad Husse toodete ja loomade toitmise kohta professionaalset nõu ning sinu tellimused tuuakse sulle koju kätte.


Võta meiega ühendus


Husse Eesti toetab kohalikke lemmikloomade varjupaiku

Husse põhieesmärk on edendada lemmikloomade tervislikku toitumist ja toetada kohalikke ettevõtmisi, mis püüavad loomade elu paremaks teha. Kui tellid meie kohalikelt tarnijatelt, saavad nad kohalikke loomade varjupaiku toetada.

Husse on auhinnatud lemmikloomatoit

Parim koeratoit auhinnasaaja: Parim koeratoit auhinnad – 2015 (Ocean Care), 2016 (Opus Ocean), 2017 (Bravo),
Parim koeratoit 2. koht: Parim koeratoit auhinnad – 2018 (Digest ja Opus Farm), 2019 (Ocean Care)
Brändi Aasta Võitja (Koera- ja Kassitoitude Sektoris): Maailma brändi auhinnad 2019

Husse Eesti meeskond

Aleksei Rozenberg

Husse Eesti juht

Husse Eesti juhina olen pühendunud lemmikloomadele mõeldud tippkvaliteediga toitvate toodete tarnimisele. Keskendudes klientide rahulolule ja loomade heaolule, juhin meie kohalikku meeskonda meie kogukonnale parima lemmikloomatoidu pakkumisel.


Anna Rozenberg

Müügi- ja turundusjuht

Husse Eesti müügi- ja turundusjuhina juhin meie meeskonda uuenduslike kampaaniate ja tugevate kliendisuhete loomisel. Keskendudes kasvu edendamisele ja kaubamärgi nähtavuse maksimeerimisele, olen pühendunud lemmikloomadele ja nende omanikele võrreldamatu väärtuse pakkumisele.

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.