Koerale ohutud mänguasjad – kuidas neid valida?

Koerad Mänguaeg

Mänguajal on sinu koera tegevustes tähtis roll. See on hea võimalus, kuidas ta liikuma ja ka mõtlema saada. Mängimise ajal saate omavahelist sidet tugevdada ning saad ka koerale uusi oskusi ja trikke õpetada. Ei ole olemas ühte konkreetset mänguasja, mis sobiks koera kõigile vajadustele. Koerad erinevad oma suuruse ja näiteks ka lõuatugevuse poolest, samuti on neil erinevad eelistused. Kui soovid, et su koer mänguaega naudiks, hangi talle õiged mänguasjad.

Miks on koerale mänguasju vaja?

Uudishimuliku kutsika jaoks võib iga majas leiduv ese – eriti just sinu isiklik asi – olla põnev mänguasi. Kui sa ei taha, et ta sinu asju hävitaks, hangi talle tema enda mänguasjad. Ära kunagi anna koerale mängimiseks enda vanu asju – ta ei tee näiteks vanadel ja uutel plätudel vahet. Ära luba tal enda asjadega mängida, sest sellest harjumusest võib hiljem olla raske vabaneda.

Suurus on tähtis

Hea mänguasi ei tohiks olla liiga suur ega liiga väike. See peab olema täpselt õige suurusega. Liiga väike mänguasi võib põhjustada lämbumisohtu, liiga suur aga olla ebamugav või põhjustada lõuavalu, eriti just väiksemate koerte puhul. Väiksemate koeratõugude puhul on tähtis mitte ainult mänguasja suurus, vaid ka kaal. Nõrkade lõugadega väikesel koeral võib rasket ja kõva mänguasja olla raske haarata.

Ka vanusel on oma roll

Saad kindlasti isegi kiiresti aru, et noor kutsikas vajab teistsugust mänguasja kui vanem koer. Energilisel kutsikal on tarvis tugevaid mänguasju, mida ta nädalaga puruks ei rebiks. Vanemale koerale vali pehmemad ja väiksemad mänguasjad, mis sobivad tema tundlikele igemetele ja hammastele. Näiteks pehme kummipall sobib hästi ka väiksemat tõugu koerale.

Soovitused koeraga mängimiseks:

Frisbee, 1 tk | Lendav taldrik mänguasi koerale

Paindlik ja kerge mänguasi, valmistatud kvaliteetsest silikoonist. Suurepärane väljas mängudeks koos koeraga.
play
Mänguaeg
Vaata järgi

Kägel, L | Kummist lemmikloomade mänguasi Bowling

100% naturaalsest kummist keeglikujuline koeramänguasi, mis sobib suurepäraselt närimiseks, viskamiseks ja toomiseks.
natural_rubber
Naturaalne Kautšuk
2_sizes
2 suurust
Vaata järgi

Individuaalsed eelistused

Igal koeral on mänguasjade osas oma eelistused. Mõnele sobivad kõige paremini interaktiivsed mänguasjad, teisele aga klassikaline pall või lendav taldrik. Sinu koer võib nautida köievedu või mänguasjade närimist. Kui sa ei tea, mis sinu koerale kõige paremini sobib, vali mõned erinevad mänguasjad ja vaata, millisega ta kõige rohkem mängib.

Muud tooted aktiivsetele koertele:

Näpunäide

5,95 €

Blanket, XL | Pehme tekk maksimaalse plüüsi ja mugavuse tagamiseks

Valmistatud kergest ja hingavast fliismaterjalist

12,95 €

Boll, S | Põrkav kummipall

Suurepärane pikaajalisteks viskamismängudeks

4,95 €

Bowl, L | Vastupidav roostevabast terasest lemmiklooma kauss

Ideaalne kauss ka kõigi teie lemmiklooma söökide ja vee jaoks

8,95 €

Clicker, 1 pc | Koerte koolitusmeetodi abivahend

Aitab kiiremini õpetada koerale soovitud käitumist

3,95 €

Frisbee, 1 tk | Lendav taldrik mänguasi koerale

Sobib suurepäraselt toomis- ja viskemängudeks

3,95 €

Kägel, S | Kummist lemmikloomade mänguasi Bowling

Eripärane disain võimaldab lihtsat viskamist ja põrkamist

4,95 €

Kokkupandav kauss, suur | Lemmikloomakauss toidu ja vee jaoks

Suurepärane reisimiseks, jalutuskäikudeks ja lemmikloomaüritusteks

4,95 €

Paus, black L | Ristkülikukujuline hubane voodi suurtele lemmikloomadele

Äärise toega ja pehme magamisasemega mugavaks uinakuks

42,95 €

Rep Boll, 1 pc | Köiega mänguasi sõlmitud kuuliga

Suurepärane interaktiivseks mängimiseks, viskamiseks ja tõmbamiseks

2,95 €

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.