Hobuste tooted eel tellimisel

Meie hobuste tooted on saadaval ainult eel tellimisel.

Palun võtke meiega ühendust enne tellimist ja me teeme teile personaalse pakkumise.

Küsi personaalset pakkumistEi oska valida?

Leia oma lemmikule täiuslik toit või küsi nõu oma kohalikult edasimüüjalt.

Võta meiega ühendus

Sööt tšempionitele

Meie Rootsi ratsasportlasest Tor Eliassonist ja tema hobusest nimega Grand Prix inspireeritud hobusesöötade valik on loodud tšempionitele ja valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga koostisosadest.

Hobusesööda valimisel tuleb arvestada mitmete teguritega: hobuse suurus, kaal, vanus, aktiivsus, tõug, keskkond jne. Kõige tavapärasem toit on koresööt, millele vajadusel lisame ka teravilja/kontsentraati ja toidulisandeid vastavalt hobuse konkreetsetele vajadustele. Husse pakub kahte täiendsööda sarja – Grand Prix ja Expert, mis aitavad hoida sinu hobuse hea tervise juures.

Grand Prix sarjast leiad järgmised tooted:

Kiudaine- ja rasvarikas täisteravaba müsli tundliku seedesüsteemiga hobustele. See sööt on madala tärklise- ja suhkrusisaldusega ning toetab head seedimist. Lisatud aktiivpärm aitab hoida tervislikku soolefloorat ning sama teevad ka GOS, MOS ja FOS prebiootikumid, mis loovad soolestikus head tingimused kasulike bakterite arenguks.

Lisaks pakume veel eriti energiarikast toitu, mis sobib näiteks võistlushobustele ja ponidele ning sisaldab musta kaera, otra, maisihelbeid, nisu ja speltanisu ehk hästi seeditava tärklise allikaid, milles sisalduvad kiired suhkrud annavad kiirelt energiat.

Samuti oleme välja töötanud uuendusliku vees leotatava ja heas tasakaalus toitaineid sisaldava segu, mis tagab optimaalse hüdratsiooni ja taastumise pärast intensiivset tööd. Toodet soovitatakse kasutada ka karmil talvel, sest leotatud segu lisab hobuse menüüsse niiskust ning parandab kuiva kontsentraatsööda andmisega võrreldes üldist veetarbimist.

Expert sarjas pakume külmpressitud graanuleid, mis on hea täiendus igapäevasele heina, silo või rohu tarbimisele. Need graanulid sisaldavad asendamatuid aminohappeid ja rohkelt vitamiine, et sinu hobune püsiks heas tervises.

Ükski meie hobusesööt ei sisalda: SOJAT – kuna loomasöödas valguallikana kasutatav soja sisaldab peamiselt GMO-sojat. Meie tahame, et meie hobusesööt oleks GMO-vaba, nii et sojat me ei kasuta; VÄRVAINEID – meie hobusesööt ei sisalda kunstlikke värvaineid; LÕHNAAINEID: meie hobusesööt ei sisalda kunstlikke lõhnaaineid. Kõik lõhnad, mida tunned sina ja tunneb su hobune, on ainult naturaalsed.

Rootsi kvaliteet teie lemmikloomadeles

1987
Alates 1987. aastast pakub Husse kvaliteetseid tooteid koertele ja kassidele kogu Euroopas tasuta koju.
50+
Husse tooted on saadaval enam kui 50 riigis üle maailma.
1000+
Üle 1000 frantsiisivõtja, kes nõustavad ja pakuvad tooteid teie uksele.

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.