Kas pole kindel, mida vajate?

Leidke oma lemmikloomale ideaalne roog või küsige nõu kohalikult tarnijalt.

Võta meiega ühendus

Mõtle oma kassi eelistustele

Kassidel tekivad liiva osas omad eelistused näiteks kasvanduses või varjupaigas viibimise ajal. Kassi käpapadjad on puudutustele väga tundlikud ja igal kassil on tualeti allapanu suhtes omad soovid. Ühele sobib kõige paremini peeneteraline liiv, teisele aga meeldivad hoopiski pelletid. Jälgi, mida sinu kass eelistab, ja kui soovid allapanu vahetada, tee seda järk-järgult – sega vana liiva sisse uut ja suurenda tasapisi uue kogust. Liiva valimisel tuleb arvestada mitme olulise teguriga. Kui sul on mitu kassi, vali suure imavusega liiv, mis aitab ebameeldivaid lõhnu neutraliseerida. Kui sinu kassil on urineerimisega probleeme, räägi liiva valik kindlasti oma loomaarstiga läbi.

Ka õige liivakasti leidmine on väga tähtis. Mõni kass eelistab avatud liivakasti, sest seal on mugav käia, teine aga tahab kinnisemat katusega kasti, mis on privaatsem. Katusega liivakast sobib eriti hästi ka siis, kui kassile meeldib liivakastis kaevata – kasti ümbrus püsib puhas ja selle ümbruses pole lõhna.

Puhasta liivakasti regulaarselt, võta väljaheited kühvliga välja ja lisa uut liiva. Ära siiski vaheta liiva ega pese tervet kasti liiga tihti. Sinu kass kogub oma lõhnasid liivakasti ja saab seetõttu end seal mugavalt tunda. Kogu liivakasti sisu on võiks vahetada umbes kaks korda kuus. Kui aga liivakastist hakkab ebameeldivat lõhna tulema või liiv on märg või paakunud, tuleks seda muidugi kohe vahetada. Kui kogu liiva välja vahetad, pese liivakast hoolikalt õrnatoimelise seebi ja veega (või vee ja äädika lahusega) puhtaks. Väldi kloori või muude karmide kemikaalide kasutamist – kassid on lõhnade suhtes väga tundlikud.

Rootsi kvaliteet teie lemmikloomadeles

1987
Alates 1987. aastast pakub Husse kvaliteetseid tooteid koertele ja kassidele kogu Euroopas tasuta koju.
50+
Husse tooted on saadaval enam kui 50 riigis üle maailma.
1000+
Üle 1000 frantsiisivõtja, kes nõustavad ja pakuvad tooteid teie uksele.

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.