Kas pole kindel, mida vajate?

Leidke oma lemmikloomale ideaalne roog või küsige nõu kohalikult tarnijalt.

Võta meiega ühendus

Kassikonserv – miks just see?

Kass ei naudi väga kausist vee joomist. Kassipojad eelistavad enamasti oma päevase vedelikukoguse saada toidust. Konservist saab sinu lemmik ühel söögikorral palju rohkem vedelikku kui ükskõik millisest kuivtoidust. Konservi niiskusesisaldus on üle 80%, nii et kass saab sellest piisavalt vett isegi siis, kui ta kausist juua ei tahagi. Millised eelised konservil kuivtoidu ees veel on? Kassi lõhnataju on palju tundlikum kui tema maitsemeel. Tema jaoks on maitsev toit selline, mis lõhnab hästi. Konservi aroom on veelgi intensiivsem, kui toit on toatemperatuurini soojendatud. Kass naudib toitu, mille temperatuur on sarnane tema keele temperatuurile, ehk siis umbes 30 kraadi Celsiust. Millised eelised konservil veel on? Soovid kassi menüüsse salamisi veidi vedelikku lisada? Lisa toidule natuke sooja vett ja sega hoolikalt. Kas sinu kassil esineb hambaprobleeme? Sellisel juhul on tal palju mugavam süüa pehme tekstuuriga konservi kui kuivi krõbinaid.

Kuidas konservi pakkuda?

Mugavuse seisukohast on konservi anda oluliselt ebamugavam kui kuivtoitu. Konservi ei saa kaussi panna ilma söögiriistade või spetsiaalse mõõtenõu abita. Ka selle säilitamine on veidi keerulisem. Einekotike tuleks sulgeda spetsiaalse klambriga ning konservipurgi puhul on parim valik taaskasutatav plastikust või silikoonist kaas. Pärast avamist tuleb konservi hoida külmkapis ja ära tarbida hiljemalt kahe päeva jooksul. Ära jäta konservi kassi kaussi kauemaks kui pooleks tunniks. Seejärel kata kauss kinni ja pane toit ära, eelistatavalt külmkappi või muusse jahedasse kohta. Võid seda kassile hiljem uuesti pakkuda. Konservi on kõige parem pakkuda veidi soojendatult – siis on selle aroom kõige tugevam. Pese kassi kaussi iga söögikorra järel. Niimoodi vähendad kausi põhja bakterite kogunemise võimalust ja ebameeldivate lõhnade teket.

Milline on parim kassikonserv?

Kassikonservi on mitut liiki ja põhierinevus seisneb nende konsistentsis. Meie tootevalikust leiad lihatükikesed kastmes, isuäratavad pasteedid ning värske lihaga eksklusiivsed einekotikesed, mis ei sisalda kunstlikke värv- ega maitseaineid ning maitsevad kindlasti ka kõige nõudlikumale kassile. Loomulikult on parim konserv selline, mis sisaldab kõrgeima kvaliteediga koostisosi ja kõiki vajalikke toitaineid – see on väga hästi seeditav ja nii maitsev, et ka kõige valivam kass ei suuda vastu panna. Kassile ei meeldi üksluisus, nii et lisa tema menüüsse erinevaid meeldiva tekstuuriga konserve.

Kuidas kassi toitu vahetada?

Kui otsustad kassi toitu vahetada, pea meeles, et seda ei tohiks teha üleöö. Kassidel on väga tundlik seedesüsteem ja järsud muutused toidu koostises võivad tal seedeprobleeme põhjustada. Seega, kui soovid talle uut toitu tutvustada, tee seda tasapisi. Konserviga on siinkohal veidi keerulisem, sest selle kogust on raskem mõõta kui kuivtoidu oma. Lisaks sellele pead üleminekuajal kusagil hoidma topeltkoguses lahtisi toidupakke. Esimesel kolmel päeval anna kassile segu, kus vana toitu on kolm osa ja uut üks osa. Kolmandal ja neljandal päeval anna vana toitu ja uut toitu pooleks. Viiendal ja kuuendal päeval peaks uut toitu olema kolm osa ja vana toitu üks. Seitsmendal päeval võid anda juba ainult uut toitu. Niimoodi väldid võimalikke seedeprobleeme ja annad ka kassile aega uue maitse või tekstuuriga harjumiseks. Kass võib toidu suhtes väga valiv olla, nii et tutvusta uut toitu alati järk-järgult, et teda mitte heidutada.

Rootsi kvaliteet teie lemmikloomadeles

1987
Alates 1987. aastast pakub Husse kvaliteetseid tooteid koertele ja kassidele kogu Euroopas tasuta koju.
50+
Husse tooted on saadaval enam kui 50 riigis üle maailma.
1000+
Üle 1000 frantsiisivõtja, kes nõustavad ja pakuvad tooteid teie uksele.

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.