Kodukontor kassiga

Kassid Kassipojad

Koroonapandeemia ajal hakkasid paljud kontoritöötajad kodust töötama. Loomadel oli kindlasti hea meel omanikku nii tihti kodus näha, kuid töötava kassiomaniku jaoks tähendas see ka uusi väljakutseid. Kass segab nüüd sinu igapäevastele tegevustele vahele, pikutab klaviatuuril või näub Zoomi-kõne ajal, sest tahab järsku mängida. Kassiomaniku jaoks tähendab kassiga kodukontor täiesti uute harjumuste vormimist.

Mida teha, kui kass sind segab?

 Sinu kass püüab ilmselt sinu kodus viibimist maksimaalselt ära kasutada. Ta soovib tähelepanu saada ega huvitu sellest, kas oled parasjagu pausil või olulise kõne keskel. Et oma päevakava hoida, püüa kassi töö ajal ignoreerida. Ära teda paita ega reageeri tema näugumisele. Kui otsustad pausi teha, võid teda paitada või isegi temaga veidi mängida. Aga kui oled töölaua taga tagasi, keskendu tööle. Niimoodi peaks kohanemine lihtsam olema, kui taas kontorisse lähed.

Kass laua peal?

Kui lubad kassil mööblil istuda, hüppab ta kindlasti ka su töölauale, kui tööd teed. Selle teemaga võid tegeleda kahel moel – kas keelad kassil laual käimise täiesti ära või lubad talle mingi kindla koha, kus ta võib pikutada või magada, kui tööd teed. Pane talle lauanurka mugav tekike või kassipesa, kus ta saab sinu lähedal olla. Kui ta üritab sinu klaviatuurile või sülearvutile ronida, saad ta tema enda kohta tõsta. Kiida kassi alati, kui ta tekile või pessa läheb – lõpuks saab see tal harjumuseks ja ta ei sega sind enam töö ajal.

Soovitused kodus lõbutsemiseks:

Mynta | Pehme mänguasi kassimündiga

Pegme mänguasi kassidele. Sisaldab pehmet materjali, nöörist saba ja kassinaerist, mis on ühtviisi ideaalne meelelahutuseks jahimängudeks ja magamiseks.
play
Mänguaeg
Vaata järgi

Krypin | Pesa kassile

Avar ja hubane pesa lemmikloomadele mängimiseks ja puhkamiseks. Sobib kõigile kasside suurustele.
Vaata järgi

Mänguaeg

Kui töötad kodus, ei tohi unustada ka mänguaega. Kassiga mängimine on suurepärane võimalus lasta tal päeva jooksul kogunenud energiat kulutada. Kui ta pärast mänguaega väsib, segab ta sind tööajal ilmselt vähem. Võid alati oma kollektsiooni uusi mänguasju lisada, eelistatavalt selliseid, kuhu saab ka kassi jaoks väikese maiuse peita. Tavaliselt pakub selline lelu talle kauemaks ajaks tegevust kui tavaline mänguasi. Kui vajad töö ajal pausi, võid selle alati veeta kassiga mängides. Pane mänguasi valmis ja kui tunned, et vajad pausi, võta mänguasi ja veeda oma lemmikuga aega. Sinu kass kindlasti hindab seda tähelepanu ja saad tööajal ka rahulikumalt töötada.

Muud toredad tooted tubaseks kasutamiseks:

Näpunäide

Krypin, 1 pc | Katusega kassipesa, et hoida teie kassi soojas ja hubases olekus.

Unikaalse disainiga, esmaklassilist mugavust tagamiseks.

43,95 €

9,95 €

Paus, black L | Ristkülikukujuline hubane voodi suurtele lemmikloomadele

Äärise toega ja pehme magamisasemega mugavaks uinakuks

42,95 €

Mynta, 1 tk | Pehme mänguasi kassidele

Sisaldab kassimünti, et hoida teie kass mängu ajal meelelahutud

5,95 €

Pippi, 1 tk | Interaktiivne mänguasi kassile

Äratab kassi jahiinstinkte

6,95 €

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.