Liitu Hussega ja pane oma ärile alus juba täna

Liitu rohkem kui 1000 frantsiisivõtjaga, kes müüvad Husse tooteid maailmas üle 50 riigis. Arenda oma äri koostöös Euroopa juhtiva lemmikloomatoidu kojutoojaga, kellel on valdkonnas üle 30 aasta kogemust. Saa osaks maailma kõige kiiremini kasvavast lemmikloomatoidu frantsiisist!

Võta meiega ühendust

Miks peaksid meiega liituma?

5

- kordne müügitulu kasv

viie aastaga

400 000

klienti

üle maailma

1

aasta

Eesti turul

200+

kolleegi

üle maailma

Saa Husse partneriks

Husse Eesti regionaalne frantsiisivõtja

investeerimissumma 5000-10000 eurot

Ava oma piirkondlik Husse frantsiis. Sellise investeeringu katmiseks on tarvis rahalisi vahendeid – summa sõltub tegevuspiirkonna suurusest. Husse frantsiisivõtjal on oma piirkonnas Husse toodete turustamise ainuõigus.

Uuri lähemalt

Husse edasimüüja

investeering max 1500 eurot

Oma Husse äri avamiseks pole sul tarvis väga suurt rahasummat. Edasimüüjana vajad ainult nii palju vahendeid, mis kataks sinu äri püsti panemise kulud. Edasimüüja teeb koostööd frantsiisivõtjaga ja leiab oma tegevuspiirkonnas kliendid. Husse edasimüüjaks saad hakata ka osalise tööajaga.
Uuri lähemalt

Husse konkurensieelis ja ärimudel

Husse konkurentsieelis

Kuna Husse tooted ei ole kauplustes saadaval, saavad kliendid neid hankida ainult kohalike Husse edasimüüjate kaudu. Tarne otse tootmistehasest tähendab, et Husse saab pakkuda kvaliteetseid tooteid ja suurepärast teenindust konkurentsivõimelise hinnaga. Husse pakub kogu kauba kojutoomist ilma igasuguste lisakuludeta. Kõik meie frantsiisivõtjad on saanud põhjaliku loomatoitude ja Husse toodete alase väljaõppe.

Husse ärimudel

Alusta koostööd Euroopas lemmikloomatoidu kojutoomise liidriga. Meie töömudelit on proovinud üle 1000 frantsiisivõtja maailmas. Hussega töötades saad panna aluse oma kohaliku müügituru stabiilsele arengule. Sinu sissetulek põhineb peamiselt püsiklientidel, kui tagad korduva müügi. Püsikulud on madalad ja positiivne rahavoog on saavutatav kohe algusest peale. Samuti saad kõik oma ettevõtte juhtimiseks vajalikud materjalid ja koolitused. Koolitusel jagatakse infot kauba kohta, mida Husse pakub, samuti loomade toitmise ning müügi ja turustamise põhitõdede kohta. Sulle on toeks meie graafiline disainer, loomaarst ning turundus- ja sotsiaalmeedia meeskonnad, kes annavad nõu ja korraldavad koolitusi.


Husse Franchise Direct portaalis TOP 100 hulgas!

Husse on esimene ja ainus loomatoodete tootja, kes jõudis portaalis Franchise Direct saja parima ülemaailmse frantsiisibrändi hulka. Nimekirja kuuluvad veel näiteks Pizza Hut, Hertz ja Hiltoni hotellid.

Husse väärtused

Võta meiega ühendust ja liitu meie meeskonnaga!

Kui tunned meie ärimudeli vastu huvi ja armastad loomi, kirjuta või helista meile ja liitu Husse Eesti meeskonnaga.


Husse Eesti

Tegevjuht

Aleksei Rozenberg

+372 5555 0725

E-R 09:00 - 16:30

info@husse.ee
Seda saiti kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.