Kas pole kindel, mida vajate?

Leidke oma lemmikloomale ideaalne roog või küsige nõu kohalikult tarnijalt.

Võta meiega ühendus

Tervislikud kassimaiused

Looduslikest koostisosadest tervislik hõrgutis on kindlasti miski, mille üle kass rõõmustab. Maitsvat vahtu võid pakkuda talle söögikordade vahel suupisteks või parandada selle abil näiteks kuivtoidu maitset. Soovid oma kassile mõne triki õpetada? Varu maiuseid, mis motiveerivad sinu kassi koostööd tegema, ja premeeri teda õppimisel tehtud edusammude eest. Maiused on suurepärane mõte, kui tahad, et kass rohkem mängiks – võid peita neid kodus erinevatesse kohtadesse või panna spetsiaalse mänguasja sisse, et sinu nurrumootor leiaks tegevust nii oma lihastele kui ka meelele. Vähendatud rasvasisaldusega maiuseid on hea anda ka siis, kui kass kipub kaalus kergesti juurde võtma. Pea aga meeles, et maiused on mõeldud ainult tervisliku ja tasakaalustatud toidu täiendamiseks. Hoia nende hulgal silm peal – kui kass saab liiga palju maiuseid, saab ta liigselt energiat ja võib hakata kaalus juurde võtma.

Milline roll on maiustel kassi igapäevaelus?

Maiused ei ole vaid isasnäkk, mida kassile toidukordade vahel pakkuda. Nendega saab kassi motiveerida näiteks talle millegi uue õpetamisel või premeerida teda hea käitumise eest. Kass naudib preemiaid ja kiitusi, nii et kui soovid talle mingeid trikke või lihtsaid käske õpetada, varu kindlasti maiuseid, mis teda koostööle motiveeriks. Nii saad tema mängudesse ka veidi intellektuaalset pingutust lisada. Peida maiuseid spetsiaalsetesse mänguasjadesse, et kass saaks neid otsida ja leides nautida. Ja see pole veel kõik! Maiuste abil saad ka kassile salamisi näiteks tauriini või jõhvika- või linnaseekstrakti sisse sööta, kui seda peaks parasjagu tarvis olema. Tauriin aitab hoida südamelihast, jõhvikad hoolitsevad tundlike kuseteede eest ja linnased aitavad maost karvapalle eemaldada. Need on vaid mõned näited lisanditega rikastatud snäkkidest, mis on maitsvad ja avaldavad positiivset mõju ka sinu kassi tervisele ja heaolule.

Maiused – kui palju päevas anda?

Pea meeles, et maiused on mõeldud ainult tervisliku ja tasakaalustatud toidu täiendamiseks. Isegi kui valid tervislikud lihtsa ja naturaalse koostisega maiused, mõtle sellele, et need on veidi sama põhimõttega nagu inimeste maiustused või soolased snäkid. Iga snäkk annab lisakaloreid. Kui kassi on noor ja füüsiliselt aktiivne, ei pruugi need lisakalorid nii tähtsad olla. Mängides, kratsimispostile ronides või aias möllates kulutab sinu väike sõbrake tarbitud lisakalorid kiiresti ära. Vanem või laisem loom ei pruugi liigset energiat ära kulutada ning tulemuseks võibki olla kaalutõus, ülekaal ja halvimal juhul isegi rasvumine. Maiused ei tohiks ületada 20% kassi päevasest energiatarbimisest.

Rootsi kvaliteet teie lemmikloomadeles

1987
Alates 1987. aastast pakub Husse kvaliteetseid tooteid koertele ja kassidele kogu Euroopas tasuta koju.
50+
Husse tooted on saadaval enam kui 50 riigis üle maailma.
1000+
Üle 1000 frantsiisivõtja, kes nõustavad ja pakuvad tooteid teie uksele.

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.