Kas pole kindel, mida vajate?

Leidke oma lemmikloomale ideaalne roog või küsige nõu kohalikult tarnijalt.

Võta meiega ühendus

Hästi hooldatud koer näeb suurepärane välja ja ka tunneb end hästi

Õige hooldamine on üks sinu lemmiku tervise ja heaolu alustalasid. Husse pakub looduslikke koostisosi sisaldavaid tooteid, mis sobivad tundliku naha korral, kuna ei põhjusta ärritust, kuid eemaldavad tõhusalt mustuse. Husse hooldustooted ja tarvikud aitavad koera eest hoolitseda tema kõrvadest käpapadjanditeni välja. Kasuta koera pesemiseks spetsiaalselt koertele mõeldud šampooni. Koera nahk on tundlik ja vale toode võib sellel ärritust põhjustada. Koerte hooldustoodete pH sobib nende tundliku nahaga. Looduslikel koostisosadel põhinevad tooted on õrnatoimelised, kuid puhastavad sinu koera karva ja nahka siiski suurepäraselt. Pese oma lemmikut vastavalt vajadusele või mitte sagedamini kui kord kuue nädala jooksul. Liiga sage vannis käimine kuivatab tema nahka ja karva. Kui sinu lemmik käib palju õues, siis näiteks sügisel ja talvel võid valida kuivšampooni, mis aitab koera karvadest väiksemat mustust eemaldada. Harja koera meie loodussõbraliku bambusharjaga, et tema kasukas püsiks puhas ja läikiv. Kontrolli regulaarselt tema silmaümbrusi ja vajadusel loputa neid kergelt. Kontrolli ka koera kõrvu – kui kõrvad on terved, peaks nendes olema ainult õhuke kiht vaha. Kõrvade puhastamiseks kasuta spetsiaalselt koera kõrvade puhastamiseks mõeldud vedelikku. Puhasta koera käpad pärast iga jalutuskäiku; lõika tal regulaarselt küüsi ja niisuta käpapadjandeid, eriti just suvel ja talvel.

Rootsi kvaliteet teie lemmikloomadeles

1987
Alates 1987. aastast pakub Husse kvaliteetseid tooteid koertele ja kassidele kogu Euroopas tasuta koju.
50+
Husse tooted on saadaval enam kui 50 riigis üle maailma.
1000+
Üle 1000 frantsiisivõtja, kes nõustavad ja pakuvad tooteid teie uksele.

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.