Kas pole kindel, mida vajate?

Leidke oma lemmikloomale ideaalne roog või küsige nõu kohalikult tarnijalt.

Võta meiega ühendus

Koera eest hoolitsemine

Kirbud ja puugid on tüütuse allikaks ja potentsiaalseks terviseohuks kõigile koertele ja kassidele ning ka nende omanikele, eriti soojematel kuudel. Lemmiklooma pehme karv on nendele paiksetele parasiitidele ideaalne keskkond. Eriti ohustatud on kutsikad ja kassipojad.

Kust loomad kirpe ja puuke saavad?

Õuest on kerge kirpe saada, nii et õues käivatel koertel ja kassidel on alati see oht. Koerad käivad üldiselt rohkem õues kui kassid, nii et neil on suurem oht kevadest sügiseni metsas jalutades või kõrges rohus liikudes puuk saada. Õuekass võib samamoodi puuke üles korjata.

Kirbud ja puugid võivad looma karvalt või magamisasemelt ka sinu peale hüpata.

Kirbud on koerte ja kasside hulgas kõige levinum nahaprobleemide põhjus. Nahaprobleemi sümptomiteks on intensiivne sügelus, karva väljalangemine (eriti just sabajuurel), kärnad ja punetav ärritunud nahk, mis võib põhjustada nahapõletikke. Kirpe võib enamasti märgata koera kõhul, sabajuurel ja peas. Kui kass end palju kratsib ja kaotab ka karva, võivad tal kirbud olla. Kontrollimisel pööra erilist tähelepanu tema kaelale ja sabajuurele.

Puugid kinnituvad enamasti pea, kaela, kõrvade või käppade piirkonda. Kassidel leidub neid tavaliselt kõrvade ja silmade ümbruses. Kui leiad oma lemmikul kirbu, proovi see võimalikult kiiresti eemaldada.

 

Kaitse oma lemmikut

Oleme loonud paiksete kirbu- ja puugitõrjevahendite sarja, millega saad kaitsta oma lemmikut ja seega ka kogu peret. Regulaarsel kasutamisel pakuvad eeterlike õlidega tooted kirpude ja puukide eest looduslikku kauakestvat kaitset. Küsi oma Husse toitumisspetsialistilt, milline toode just sinu lemmikule sobiks, ja järgi tema juhiseid. Ära unusta pihustada toodet ka kohta, kus lemmik tihti viibib.

Kui elad piirkonnas, kus on palju puuke, kontrolli oma lemmikut regulaarselt, eriti kui ta palju õues käib. Tõmba ka tema magamisase regulaarselt tolmuimejaga üle ja pese seda, et kodus kirbuohtu vähendada.

Rootsi kvaliteet teie lemmikloomadeles

1987
Alates 1987. aastast pakub Husse kvaliteetseid tooteid koertele ja kassidele kogu Euroopas tasuta koju.
50+
Husse tooted on saadaval enam kui 50 riigis üle maailma.
1000+
Üle 1000 frantsiisivõtja, kes nõustavad ja pakuvad tooteid teie uksele.

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.