Kasvatajatele

Hakka Husse loomakasvatajate klubi (Husse Breeders Club) liikmeks ja saad nii enda kui ka oma klientide loomadele Rootsi kvaliteettoitu soodushinnaga. Kasvatajate klubiga liitumine on kasulik mitmel moel:

  • tasuta tarne tellimustele alates 100€
  • kvaliteetne toit igas eluetapis kassidele, koertele ja hobustele
  • allahindlused kogu Husse tootevalikult
  • potentsiaalne vahendustasu

Võta meiega ühendust

Kasvatajate klubi eelised:

Tasuta tarned alates 100€ tellimusest

Kõrgeima kvaliteediga tooted

Allahindlused kogu Husse tootevalikult

Potentsiaalne vahendustasu

Kuidas see töötab?

Meie kasvatajate klubi kaudu saad hankida oma klientidele kõike, mida nad uue lemmiklooma jaoks vajavad. Meie Husses soovime tagada loomadele parima elu alguse. Selleks olemegi välja töötanud kvaliteettoidud, mis koosnevad hoolikalt valitud looduslikest koostisosadest ja täidavad kõik looma toitumisalased vajadused. Husse kasvatajate klubiga liitumisel saad soodustusi kõigilt meie enam kui 350 tootelt. Kasvatajate klubi liikmetele pakume stardipakke kassipoegadele ja kutsikatele ning samuti vahendustasu teenimise võimalust.

Tervislik algus koos Hussega

Meie Husses soovime, et kõik lemmikloomad saaksid elada tervislikult. Meie toitumisnõustajad ja loomaarstid on kutsikatele ja kassipoegadele välja töötanud spetsiaalsed toidud, mis sisaldavad ainult parima kvaliteediga ja õiges tasakaalus koostisosi, et loom saaks kasvada ja areneda tervislikult. Husse stardipaketiga saad pakkuda oma klientidele kõike, mida nad vajavad.

Meet members of Husse Club

Liisi M.

Kasvatajana on minu koerte tervis prioriteet number üks ning olen äärmiselt rahul Husse koeratoiduga. Kõrgekvaliteediliste koostisosade tõttu on mu koerad Husse toidul õitsenud, nende karvkatte läige on paranenud ning energiatase tõusnud. Husse mitmekesine tootevalik arvestab erinevate vajadustega ning nende meeskonna tugi on hindamatu. Soovitan Husse koeratoitu kõigile kasvatajatele ja koeraomanikele, kes otsivad tipptasemel toitumist ja tuge.

Agata A.

Soovitan Husse kassitoitu kõigile kassikasvatajatele ja kassiomanikele, kes hindavad tervislikku toitumist ja soovivad pakkuda oma kiisudele parimat. Olen rõõmus, et leidsin Husse kassitoidu, mis on ületanud kõik minu ootused. Nende toidud on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest ning minu kassid on säravad tervisega - nende karv on läikivam ja energiatase kõrgem kui kunagi varem. Aitäh, Husse tiim!

Võta meiega ühendust ja liitu Husse kasvatajate klubiga!

Liitu Husse kasvatajate klubiga ja saad kõik liikmesusega kaasnevad hüved!

Võta meiega ühendust

või saada e-kiri: info@husse.ee

Võta meiega ühendust ja liitu Husse kasvatajate klubiga!

Husse tooteid kasutavad Eestis professionaalsed koera- ja kassikasvatajat, kes kuuluvad ka Husse kasvatajate klubisse. Teeme koostööd ainult parimate Eestis registreeritud kennelklubide ja kassikasvatajatega.

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.