Hepatic Plus, 1 L | Toidulisand hobuse maksa ja neerude optimaalseks toimimiseks

50146c
Aitab toetada tervet maksafunktsiooni.

40,95 €

Saadaval:
See toode võib teie kohaliku tarnija laos siiski saadaval olla. Leidke oma kohalik tarnija
balanced_nutrition
Tasakaalustatud Toitumine - Aidake kaasa maksa ülekoormusega seotud probleemide minimeerimisele

Taimse päritolugakoostisosadest valmistatud vedel toidulisand

Erinevalt paljudest konkureerivatest toodetest (mis sisaldavad sorbitooli, koliini, metioniini ja betaiini) on Hepatic Plus valmistatud taimse päritoluga koostisosadest, kuid see ei too kaasa efektiivsuse puudumist, pigem vastupidi. Teisest küljest on enamikul sarnastel toodetel ainult maksa toime, Hepatic Plus arvestab ka neerudega, mis on samuti püsivas kontaktis toksiinidega.

Maks on ainus organ, mis on võimeline end taastama. Valitud taimed toimivad sümbioosis, et stimuleerida maksarakkude uuenemist. Meie toode austab keha füsioloogilisi protsesse, vältides sünteetiliste molekulide põhjustatud ägedaid reaktsioone.

Tasakaalustatud Toitumine

Valitud taimed maksa tervise toetamiseks

PIIMAOHAKAS, MUST RÕIKAS & ARTIŠOKK – Enamikus toodetes kasutatav sorbitool kiirendab soolestiku liikumist. Kiirendatud transiit võib põhjustada kõhulahtisust. Hepatic Plus sisaldab hoopis selliseid taimi nagu piimaohakas, must rõigas ja artišokk. Need taimed mõjutavad maksas eritatava sapi mahtu – nad stimuleerivad maksa tootma rohkem sappi, tekitades seeläbi intensiivsema ja põhjalikuma maksa puhastava toime.

PIIMAOHAKAS & HUMAL – Metioniinil ja koliinil on rasvavastane toime (takistavad rasva ladestumist maksas); piimaohakas ja humal on teadaolevalt selle toimega.

GOLDENROD & SPARAGUS ROOT - Ka neerude toetamiseks sisaldab Hepatic Plus kuldvitsat ja sparglijuurt tänu nende diureetilisele (stimuleerib uriini teket) ja neerude puhastamisele.

Soovitatav kasutus ja juhised

Hobused, suured ponid ja märad: 50 ml/päevas.

Ponid, varsad ja eeslid: 25 ml/päevas.

Andke toodet 5 päeva. Andke otse loomale suhu või piserdage sööda peale. Korda kasutamist 3–4 korda aastas, eriti pärast varssamist, pärast toiduvahetust või kui toit on liiga rikkalik, pärast suuremaid veterinaarravi, haigusi ja ussirohtu. Sobib kasutamiseks tiinuse, laktatsiooni ajal ja noorloomadele. Ainult loomadele kasutamiseks!

LAHTIÜTLEMINE: See toode põhineb taimedel. Erinevad loomad võivad nende taimede looduslikele ainetele erinevalt reageerida. Selles tootekirjelduses loetletud väited põhinevad üldisel teabel nimetatud taimede kohta. Seda toodet ei tohiks liigitada ravimiks. Kui teil on oma hobuse tervise kohta muid küsimusi, soovitame pöörduda oma veterinaararsti poole.

Toitainete teave

humal (Humulus lupulus), artišokk (Cynara scolymus), kuldvits (Solidago), sparglijuur (Asparagus officinalis), piimaohakas (Silybum marianum), must rõigas (Raphanus sativus var. sativus).

Samuti võib teile meeldida

44,95 €

39,95 €

Artiflex, 1 L | Toitaineline tugi liigeste tervisele koos kondroitiini ja glükoosamiiniga

Aitab säilitada teie hobuse liikuvust ja liigeseid paindlikuna

59,95 €

Tasakaalustatud toitumine ja kvaliteetsed koostisosad

Arvustused

5
Arvustused puuduvad
100%
0%
0%
0%
0%

Maailmakuulus kvaliteet, kohalik teenindusRootsi kvaliteet sinu lemmikloomale

1987

Juba 1987. aastast pakub Husse Euroopas kvaliteetseid koera- ja kassitooteid koos kojutoomisega.

50+

Husse tooted on saadaval rohkem kui 50 riigis üle maailma

1000+

Üle 1000 frantsiisivõtja, kes jagavad nõuandeid ja toovad tooted sulle koju.

Toitumisnõustamine ja kiire
kohaletoimetamine!

Ei oska valida?

Leia oma lemmikule täiuslik toit või küsi nõu oma kohalikult edasimüüjalt.

Võta meiega ühendus