Kas pole kindel, mida vajate?

Leidke oma lemmikloomale ideaalne roog või küsige nõu kohalikult tarnijalt.

Võta meiega ühendus

Sobivaks kohandatud koeratoit

Super Premium sarja kuivtoidud on kohandatud sobima igas vanuses lemmikloomade vajadustele – nii kutsikatele kui ka täiskasvanud ja küpses eas koertele. Siit leiad oma koerale õige toidu, olgu ta väikest, keskmist või suurt tõugu. Super Premium sarjas leidub toitu ka spetsiaalselt kastreeritud/steriliseeritud koertele ning ülekaaluga võitlevatele koertele. Meie Husses hoolime iga lemmiklooma tervisest ja heaolust. Soovime kõigi oma tegevustega hoolitseda meie neljajalgsete sõprade eest. Sellepärast teevadki meie toitumisspetsialistid kõik endast oleneva, et iga koeratoit sobiks koera individuaalsete vajadustega igas tema eluetapis.

Koeratoit – kuidas valida?

Sobiva toidu otsimisel pead kõigepealt mõtlema sellele, millised on sinu lemmiku vajadused. Iga koer on erinev ja vajab toitu, mis sobib just tema elustiili, aktiivsustaseme ja suurusega. Ei ole olemas ühte kindlat koeratoitu, mis sobiks kõigile tõugudele ja vanustele. Sobiva toidu valimisel võib iga pisiasi suurt rolli mängida. Seega mõtle kõik hoolega läbi. Pea meeles, et ka sinu kohalik Husse toitumisspetsialist aitab sul kindlasti sinu koerale õige toidu leida. Lisaks aitab valikut langetada ka meie tööriist „Leia sobiv toit“. Aga alustame nüüd algusest. Mida koeratoidu valimisel silmas pidada?

Koera vanus

Alusta oma koera vanusest. Kutsikad vajavad täiesti teistsugust toitu kui täiskasvanud koerad. Esimesel eluaastal peab kutsikas toidust saama kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid, mis toetavad tema tervislikku kasvamist ja arenemist ning tagavad ka optimaalse seedetöö. Täiskasvanud koerale tagab õige toit heaolu kogu tema elueaks. Ka vanemad koerad vajavad enda vajadustele kohandatud toitu, sest nende toiduvajadused muutuvad vanusega. Eakas koer on tavaliselt vähem aktiivne ja ei vaja toidust nii palju energiat kui täiskasvanud ja aktiivne koer. Liiga kõrge rasvasisalduse ja kõrge kalorsusega toit võib vanemal rahulikuma eluviisiga loomal tekitada kaalutõusu, ülekaalu ja isegi rasvumist. Vanaduses võivad koertel tekkida liigeseprobleemid, toidutundlikkus või seedeprobleemid. Sobiv toit toetab koera liigeste tööd ja ei ärrita tema tundlikku magu.

Koera suurus

Toitu tuleb valida mitte ainult koera vanuse, vaid ka suuruse järgi. Suurt tõugu koeravad vajavad proportsionaalselt palju vähem energiat kui väikesed. Lisaks on siinkohal tähtis ka krõbinate suurus. Väikest tõugu koerale mõeldud kuivtoidu krõbinad on palju väiksemad, et tal oleks mugav neid oma väiksema lõuaga närida. Seevastu suurt ja eriti suurt tõugu koerte krõbinad peavad olema suuremad, et nad neid tervelt alla ei neelaks. Suurt tõugu koertel aitavad hambaid mehaaniliselt puhastada ainult suuremad krõbinad ja nende tekstuur.

Individuaalsed vajadused

Sul on kodus kastreeritud/steriliseeritud koer? Või on su lemmikul tundlik seedimine? Super Premium sarja toitude hulgast leiad kindlasti sellise, mis sobib just sinu lemmiku toitumisalaste vajadustega. Meie kuivtoidud sobivad toiduallergiate ja tundliku seedimisega koertele. Super Premium sari pakub ka kastreeritud/steriliseeritud ja ülekaalulistele koertele sobivaid toite. Sarjast leiad veel teraviljavabad ja hüpoallergeensed toidud, mis on hea valik tundliku mao või toiduallergiatega lemmikloomadele. Sul on valge koer? Talle on valikus toit, mis sisaldab vähendatud koguses vaske ja beetakaroteeni, et tema kasukas ei muudaks värvi.

Kas kuivtoit on hea valik?

Kuivtoit on parim viis koera toitmiseks. Meie toidud sisaldavad ainult kõrgeima kvaliteediga koostisosi, mis tagavad toidule suurepärase maitse. Miks veel võiks kuivtoitu eelistada? Kõik koerad ei naudi hammaste puhastamist ja mõni ei kannata seda kohe üldse. Kuivtoit aitab hambakattu ja hambakivi vähendada, sest krõmpsuvad krõbinad puhastavad söögi ajal mehaaniliselt hambaid. Paljude loomaomanike jaoks on kuivtoidu suureks eeliseks asjaolu, et seda on lihtne säilitada ja see ei rikne pärast avamist nii kiiresti kui konserv. Kui koer tarbib kuivtoitu, peab tal olema pidev juurdepääs veele. Kuivtoitu on ka väga mugav portsjoniteks jagada, samuti on see hügieeniline. Portsjoniteks jaotamise mugavus on eriti kasulik just uue toidu tutvustamisel – kuivtoidu puhul on uue ja vana toidu portsjoneid hulga lihtsam mõõta ja õiges vahekorras kokku segada, et koer uue toidu koostisega harjuks.

Kvaliteetne kuivtoit

Super Premium sarja kuivtoit on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga koostisosadest ja põhineb traditsioonilistel Skandinaavia retseptidel. Koostisosade kõrge kvaliteet tagab suurepärase seeditavuse ja hea maitse. Husse tootmisliinidel tehakse pidevat veterinaarkontrolli, et sinu neljajalgsele valmiks parima kvaliteediga tooted, mis sisaldavad kõiki vajalikke vitamiine ja mineraale. Super Premium sarja kuivtoit sisaldab ka rikkalikult prebiootikume, mis tagavad soolestiku hea mikrofloora. Lisaks leidub Super Premium toidus antioksüdante ja oomega-rasvhappeid, mis toetavad loomulikku immuunsust, on põletikuvastase toimega ja stimuleerivad koera ajutegevust. Sarja tooted on kohandatud sobima erinevas vanuses ja suuruses ning erineva kehalise aktiivsuse tasemega koerte vajadustega. Need on tasakaalustatud koostisega ja sinu koer ei vaja muid toidulisandeid, kui just loomaarst neid vajalikuks ei pea.

Rootsi kvaliteet teie lemmikloomadeles

1987
Alates 1987. aastast pakub Husse kvaliteetseid tooteid koertele ja kassidele kogu Euroopas tasuta koju.
50+
Husse tooted on saadaval enam kui 50 riigis üle maailma.
1000+
Üle 1000 frantsiisivõtja, kes nõustavad ja pakuvad tooteid teie uksele.

Husse kliendid on rahul!

 

Lola

Lola on nüüd 4 ja pool aastat vana ning oleme väga õnnelikud, et avastasime Husse, kui ta oli veel noor kutsikas. Pärast mitmeid teisi kvaliteetbrände proovimist oli tal kannatusi maohaiguste all, kuid kui ta üle läks Hussele, kadusid kõik sümptomid.

Belka

Belka armastab Husse kassitoitu! Pärast selle kasutamist on ta energilisem ja tema karvkate on säravam. Seedeprobleemid on kadunud ning ta sööb seda hea isuga. Suur tänu teile, Husse, meie kassi eest hoolitsemise eest!

Me meeldime neile:

Liitu meiega!

Ühinege Husse partnerprogrammiga, et tagada lemmikloomadele tipptasemel toit ja heaolu, teenides samal ajal lisatulu!

Tee meiega koostööd

Husse – Rootsi toit koertele, kassidele ja hobustele

Husse on Rootsi toidutootja, kellel on koertele, kassidele ja hobustele toidu tootmisel üle 30 aasta kogemusi. Husse põhieesmärk on tagada loomadele tervislik elu. Kõik Husse toidud, maiused ja toidulisandid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga hoolikalt valitud koostisosadest. Kõik tooted valmivad traditsiooniliste Skandinaavia retseptide põhjal ja tootmisliinidel toimub pidev veterinaarkontroll. Lisaks kvaliteetsetele toodetele tähendab see ka kvaliteetset teenust. Husse edasimüüjad on saanud põhjaliku loomatoitude alase väljaõppe ja aitavad sul hea meelega leida sinu koerale, kassile või hobusele sobiva toidu. Husse tooted ei ole saadaval kauplustes – tarnime need kliendile otse tehasest, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Husse toitu saab alati koju tellida.

Kõik sinu lemmikule vajalik ühes kohas koos

Husse pakub kõike, mida sinu lemmik vajab. Meie kuivtoidud sobivad väga hästi koerte ja kasside põhitoiduks – kuivtoidu koostis on heas tasakaalus ning täidab erineva suurusega ja erinevates eluetappides olevate loomade vajadused. Meil on tooteid kutsikatele ja kassipoegadele ning täiskasvanud ja küpses eas koertele ja kassidele. Sinu koer või kass vajab eritoitu? Meie pakume eritoitu tundliku seedesüsteemi ja toiduallergiatega loomadele, steriliseeritud või kastreeritud loomadele ning ka neile, kel kipub ülekaalu kogunema. Otsid oma koerale või kassile mänguasju? Husse mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja pakuvad pikaks ajaks meelelahutust. Maitsvate maiuste abil saad oma koera, kassi või hobuse menüü mitmekesisemaks muuta. Maiused on maitsev täiendus looma toidule ja sobivad ka õpetamise ajal tema premeerimiseks. Vajad tooteid oma lemmiku hooldamiseks? Meilt leiad šampoonid, hooldustooted, õlid ja losjoonid, mis aitavad hoida sinu koera, kassi või hobuse ilusat ja tervislikku välimust.